درباره ما

به نام خدا

گروه سایبری اس آر آر مفتخر است که با تکیه بر توان داخلی و جوانان ایرانی توانسته با بهره گیری از جدیدترین متد روز دنیا و تکنولوژی های نوین بهترین کیفیت و امنیت را رقم بزند.

این گروه بر پایه دانش بومی و کار آفرینی به صورت تمام وقت و پاره وقت افرادی را مشغول به کار کرده که ضمن کسب تجربه ، به سابقه کاری خود بی افزایند.

خداوند متعال را شاکریم که ما را یاری کرده تا برای روز افزون ساختن پیشرفت میهن خود تلاش نماییم.

گروه سایبری اس آر آر با مالکیت و مدیریت جناب آقای دکتر سروش رمضانی راد سعی بر ان دارد تا برای فریلنسر ها و کسب و کار های نو ظهور یا استارتاپی الگویی خوب ارائه دهد.

باشد که زیر سایه خداوند و یاری همکاران عزیز و تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری ، قله های موفقیت را یکی پس از دیگری سپری کنیم.

واقعیت مجازی یک تکنولوژی و فناوری نوین است که به کاربر امکان می‌دهد تا با یک محیط شبیه‌سازی رایانه‌ای اندرکنش یا تعامل داشته باشد.

بیشتر محیط‌های واقعیت مجازی تجهیزاتی برای اندرکنش تصویری انسان با رایانه هستند اما گروه محدودی نیز دارای حسگرهایی صوتی یا لمسی برای تعامل با کاربر هستند، نوع دیگری از واقعیت مجازی وجود دارد که توسط تصاویر پانورامای ۳۶۰ درجه ایجاد می‌شود و در واقع واقعیتی از آنچه هستیم را برای دیگران به نمایش می‌گذارد.

با فناوری واقعیت مجازی می‌توان این امکان را فراهم کرد تا افراد بتوانند از امکانات و مکان شما به خوبی دیدن کنند. واقعیت مجازی که از آن به عنوان محیط چند رسانه‌ای همه‌جانبه هم یاد می‌شود، یک محیط شبیه‌سازی کامپیوتری می‌باشد که می‌تواند حضور فیزیکی را در یک محل و در یک دنیای واقعی یا یک دنیای مجازی شبیه‌سازی کند.

اغلب محیط‌های واقعیت مجازی در درجه اول، تجربه‌های دیداری می‌باشند که یا از طریق یک صفحه کامپیوتر یا از طریق دستگاه برجسته بینی قابل رویت می‌باشند، برخی از شبیه‌سازها دارای اطلاعات حسی دیگری مانند تولید صدا هم می‌باشند، در موارد پیشرفته تر، دستگاه‌های فناوری لمسی شامل اطلاعات لمسی ای می‌باشند که به عنوان نیروهای بازخورد در صنایع پزشکی و بازی‌سازی و نظامی شناخته می‌شوند.


1398 - 1398 © کلیه حقوق مطالب، تصاویر و طرح قالب برای سایت SRRCGSOFTWARE.COM محفوظ است
استفاده از مطالب گروه سایبری اس آر آر به هر نحو، تنها با کسب اجازه کتبی از مدیریت امکانپذیر می باشد
در صورت مشاهده هر گونه استفاده بدون مجوز، پیگرد قانونی خواهد داشت
زمان ایجاد شدن : 2019-12-08 08:20:13am
ای پی ادرس شما در زمان قبولی این حق نشر : 3.231.229.89